Abdülkadir Ömür'den flaş açıklama! ''Tarihin en erken şampiyonu olacağız''

Abdülkadir Ömür’den flaş açıklama! ”Tarihin en erken şampiyonu olacağız”

Süper Lig’in 29. haftasında konuk ettiği Göztepe’yi 4-2 mağlup eden Trabzonspor’da 2 gol kaydeden Abdülkadir Ömür, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

“KAZANDIĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUZ”

1bc098157b23051b7513691a4643aa93

Aile ortamının etkisinden bahseden genç futbolcu, “Kazandığımız için çok mutluyuz. Uzun süre sonra şampiyon olmak istiyoruz. İnanılmaz bir sezon geçiriyoruz. Her zaman belirttiğim gibi saha içindeki aile ortamını koruduğumuzda şampiyon olmama ihtimalimiz yok. Elimizde çok kaliteli oyuncular var. Girenler çıkanlar fark etmiyor. Bugün ben ön plana çıktım ama Visca abi ve Nwakaeme inanılmaz oynadılar.” dedi.

“TARİHİN EN ERKEN ŞAMPİYONU OLMAK İSTİYORUZ”

3a10882cfe1d75cfa7190315cb4bb75a

Nwakaeme’ye övgülerde bulunan başarılı futbolcu, “Nwakaeme bizim için çok önemli, tarif edemediğimiz bir isim. Beni çok güldürür kendisi. Bana Messi diye seslenir, ben de ağabey diye seslenirim. Umarım bu kupayı beraber kaldırırız. Bir hayalimiz var. Kalan maçlarımızın hepsini kazanmak istiyoruz. Tarihin en erken şampiyonu olmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

“TARİHİN EN ERKEN ŞAMPİYONU OLACAĞIZ”

c2c2c279c6ed25daa63613422eaa3db5

Tarihin en erken şampiyonluğunu kazanacaklarını söyleyen Ömür, “Sezon başı bazı olaylar oldu ama Nwakaeme benden desteğini esirgemedi. Yaklaşık 4 yıldır beraberiz. Takımın en eskilerinden biri o. Bizim için çok farklı bir karakter. Genç oyunculara karşı desteğini hiç esirgemiyor. Sahadaki zor anlarımızda da sorumluluk alıyor. Eminim bu kupayı beraber kaldıracağız ve tarihin en erken şampiyonu olacağız.” dedi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.