Acun Ilıcalı’ya Şok Üzerine Şok! Artık De Sevilen Yarışmacı İsyan Bayrağını Açtı

Survivor All Star 2022’de sular durulmuyor. 30 Haziran gecesi Nisa Bölükbaş’ın birinci olmasından sonra üst üste itirazlar gelmeye devam ediyor.

BATUHAN KARACAKAYA’NIN ANNESİ GÜLHAYAT KARACAKAYA İSYAN ETTİ

Survivor yarışmacısı Batuhan Karacakaya’nın annesi oğlu kazanamayınca toplumsal medya hesabından oğlunun hakkının yendiğini açıklayarak “Oğlumun hakkını yiyenler haklarında boğulsun” demişti. Duyduklarının kendisini kahrettiğini söz eden Gülhayat Karacakaya “Oğlum hak dediği için 2 yıldır kaybettik. 10 gündür tekrar oğlumun hakkı yenecek dedim ancak sesimi kimselere duyuramadım” demişti.

ACUN ILICALI’DAN BATUHAN KARACAKAYA’NIN ANNESİNE JET YANIT

Acun Ilıcalı ise Gülhayat Karacakaya’nın kelamlarına sert bir reaksiyon vererek “Çocukları kazanamayan aileler bize düşman oluyor. Gülhayat Hanıma buradan selam olsun fakat oğlu kazanamadığı vakit yapım hatalı ve fatura da bize kesiliyor. Geçen sene Aleyna’nın annesinin maşallahı vardı bu sene de Batuhan’ın annesi” diyerek aileleri suçladı. Survivor Extra programında tezleri yalanlaya Acun Ilıcalı, Batuhan Karacakaya’nın annesi Gülhayat Karacakaya’ya “Namusumuzla oynanmasına müsaade vermeyiz mahkemeye masraf ve bedelini çatır çatır alırız” dedi.

BATUHAN KARACAKAYA’NIN KIZ KARDEŞİ MELİS KARACAKAYA DA KARDEŞİNE HAKSIZLIK YAPILDIĞINI SAVUNUYOR

Nisa Bölükbaşı’nın Survivor All Star 2022’nin birincisi olmasından sonra Batuhan Karacakaya’nın annesi Gülhayat Karacakaya oğlunun hakkının yendiğini argüman etmişti. Artık de kız kardeşi Melis Karacakaya, Batuhan Karacakaya’nın emeklerinin boşa gittiğini söyleyerek “Keşke abim de yan gelip yatsaydı” dedi.

ADEM KILIÇCI’DA ACUN ILICALI’YA İSYAN BAYRAĞI AÇTI

30 Haziran akşamı TV8 3kranlarında yayınlanan Survivor All Star 2022’nin finali sonrası tarışmalar devam ediyor. Adem Kılıçcı ve Nisa Bölükbaşı’nın kaldığı finalde en çok SMS’i alan Nisa Bölükbaşı müsabakayı şampiyon olarak tamamladı. adem Kılıçcı ise müsabakayı ikinci olarak tamamladı.
Survivor All Star 2022 müsabakasında Nisa Bölükbaşı ile finale kalan ve Nisa ile birlikte yarışarak müsabakayı ikinci olarak tamamlayan Adem Kılıçcı, Acun Ilıcalı’yı toplumsal medya hesabından çıkardı. Adem Kılıçcı’nın bu hareketi kısa müddette toplumsal medyada gündem olurken bir kısım toplumsal medya kullanıcısı Kılıçcı’nın Ilıcalı’yı bu vakte kadar hiç takip etmediğini bu yüzden rastgele bir silme durumunun olmadığını söyledi. Adem Kılıçcı’dan ise hususla ilgili şimdi bir açıklama gelmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.