Aşk Acısı Çekmiyor, Aşk Sarhoşluğu Yaşıyor! Alina Boz’dan Umut Evirgen’le Yeni Paylaşım!

Alina Boz, Umut Evirgen’le aşk pozunu hikayesinde paylaştı! Detaylar ?

Kısa bir süre önce, aniden yeni bir aşka yelken açtıklarını duyuran Alina Boz ve Umut Evirgen’in aşk dolu paylaşımlarının ardı arkası kesilmiyor.

Yani sevenler hep mutlu olsun, beraber olsun tabii de Alina Boz, yıllardır birlikte olduğu, Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer’den ayrıldıktan yalnızca birkaç gün sonra bu ilişki ortaya çıktığından,

Ve gönlünü kaptırdığı kişi de aşk listesi epey kabarık, tabiri caizse yerinde duramayan Umut Evirgen olduğundan, bu aniden başlayan ve tam gaz devam eden bol paylaşımlı aşka biraz şüpheyle yaklaşılıyor.

Mithat Can Özer, olan biteni nasıl izliyordur çok merak ediyoruz gerçekten. Yıldırım aşkı gibi bir durum var ortada ama sorun Umut Evirgen’in tüm aşklarının yıldırım düşmüş gibi başlayıp aynen öyle de bitiyor olması aslında.

Şu kısacık sürede ikilinin hepimize uzun bir süre yetecek kadar çok fotoğrafını gördük, sağ olsunlar hiç “Acaba mı?” dedirtmediler. Cümle aleme duyurarak yaşamayı tercih ettiler ilişkilerini!

Şaşırmayacaksınız belki, yeni bir poz daha geldi. Burada önemli olan şey farklı ama! Şimdiye kadar çiftin aşk pozlarını, Umut Evirgen’in yaptığı paylaşımlar ve kameralara yakalandıkları anlar sayesinde görmüştük. Bu sefer ki poz, Alina Boz’dan geldi! ?

Böylelikle Alina Boz da sosyal medya dünyasında Umut Evirgen’i yalnız bırakmamış oldu. Yolladı gitti fotoğrafı… Ne diyelim, bakalım bu ilişki nereye gidecek? Hep beraber, her anına şahitlik edeceğiz gibi duruyor merak etmeyin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx