Balkan Ninnisi’ne Sürpriz Transfer! Dizinin Tüm Tertibi Baştan Değiştirecek

TRT’de yayınlanan Balkan Ninnisi, yayınlanan birinci iki kısmıyla izleyicinin beğenisini toplamayı başardı.

Eğlenceli bir öyküsü olan ve izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran Balkan Ninnisi, çekildiği yer ve takımında yer alan oyuncular nedeniyle Elveda Rumeli dizisinin yerini doldurmaya talip! Dizi grubu önümüzdeki haftalarda takımda kıymetli değişiklikler yaparak senaryoya yeni bir soluk katmayı hedefliyor.

Diziye yeni katılacak oyuncu Makedonya doğumlu Erman Saban, doğduğu topraklarda bir Türk dizisinde rol almanın heyecanını yaşıyor.

Zafer isimli karakteriyle üçüncü kısımdan itibaren diziye dahil olacak Erman Saban, birebir vakitte Ertan Saban’ın kardeşi.

ABİSİNİN LİMONATA SİNEMASINDAKİ EFSANE PERFORMANSI

Yönetmenliğini Ali Atay’ın üstlendiği ve Balkan temalı olan “Limonata” dizisinde Serkan Keskin’le başrol oynayan Ertan Saban, şivesiyle ve oyunculuğuyla izleyicinin hafızasında unutulmaz bir “Sakıp Domalan” karakteri bırakmıştı.

Madekonya Üsküp doğumlu olan ve memleketinde geçen Balkan Ninnisi’nde oynayacak olan Erman Saban da ağabeyinin performansı üzere bir performans sergileyeceğine dair beklentileri artırdı.

NEFES KESEN BİR AŞK HİKÂYESİ

Makedonyalı bir kıza âşık olan Zafer, ona karşı çıkan dayısı Köfteci Süleyman (Erdal Özyağcılar) ve annesi Neriman’ı (Özlem Türkad) dinlemeyerek aşkının peşinden giderek yuvayı terk etti.

O sıralarda küçük bir çocuk olan ve ağabeyinin meskeni terk edişine şahit olan Ertan da (Emre Bey), travmatik bu olaydan etkilenerek öyküde yeni bir açılımın kesimi oldu.

SİVE KOÇLUĞU DA YAPIYOR

Makedonya’da sevilen bir oyuncu olan Erman Saban, sırf diziye oyuncu olarak da bahis olmuyor.

Yayınlanmasından aylar evvel hazırlıkları başlayan dizinin yapım sürecinde Balkanlar’daki oyuncuların belirlenmesine yardımcı olan Saban, birlikte rol aldığı oyuncu dostlarına da ayrıyeten şive koçluğu yapıyor.

Doğup büyüdüğü toprakların lisanını, geleneklerini, adetlerini dizinin üretim ve oyuncu takımıyla paylaşan Erman Saban, Balkan Ninnisi’nin başarısına katkı sağlamak için Üsküp’teki birçok kurum, kuruluş ve dernekle iş birliği de yürütüyor.

Seyirci Saban’ı önümüzdeki haftalarda yayınlanacak yeni kısımlarda birbirinden enteresan sürpriz olayların perde ardında izleyecek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.