Bir periyoda damgasını vuran Şahane Pazar sunucuları Süheyl ve Behzat Uygur’un son halleri şaşırttı!

SÜHEYL UYGUR VE BEHZAT UYGUR KARDEŞLERİN DEĞİŞİMİ ŞOKE ETTİ

Süheyl ve Behzat Uygur’un son halleri toplumsal medyayı salladı. Behzat Uygur’un saçları eksiksiz beyazlarken Suheyl Uygur’un saçları ise kömür üzere simsiyah kalmaya devam ediyor. Toplumsal medya kullanıcıları Suheyl Uygur’a ‘Abi senin saçların hiç beyazlamıyor mu? Bunun sırrı ne?’ diye soruyor.

Ünlü tiyatrocu Nejat Uygur’un beş çocuğundan ikisi olan oğulları Süheyl ve Behzat Uygur toplumsal medya paylaşımları ile gündem olmaya devam ediyor.

SÜHEYL VE BEYZAT UYGUR BABALARI ÜZERE TİYATROCU OLDU

Tiyatrocu Nejat Uygur, Nejla Uygur çiftinin 5 çocuğundan ikisi ‘Armut tabanına düşer’ atasözünü doğrularcasına babaları üzere tiyatrocu oldular. 1958 yılında doğan Süheyl’in aslında ikiz kardeşi var Süha ve Süheyl Uygur kardeşler ikizdir ve Samsun’da doğdu. Anneleri Nejla Uygur ikizlerin doğumuna saatler kalana kadar anneleri tiyatro sahnesindeydi. Nejat Uygur, Nejla Uygur çiftinin 5 tane oğlu oldu. Birinci çocuk Ahmet Uygur İstanbul’da vapurda doğdu. Behzat Uygur Adana’da doğdu. Kemal Uygur ise Antakya’da tekrar bir tiyatro turnesi sırasında doğdu. Süheyl Uygur ve ikiz kardeşi Süha Uygur ise Samsun’da doğdu. Lakin ikizlerden yalnızca Süheyl Uygur tiyatrocu oldu.

SÜHEYL UYGUR TOPLUMSAL MEDYAYI FAAL KULLANIYOR

Sosyal medyayı etkin olarak kullanan Süheyl Uygur saçlarının yıllar geçmesine karşın hiç beyazlamaması ile dikkat çekiyor. Süheyl Uygur’un takipçileri ünlü tiyatrocunun toplumsal medya paylaşımlarına ‘Abi senin saçların hiç mi beyazlamıyor?’ diye yorum yapıyor. Bir vakitler Türk televizyonlarına damga vuran Şahane Pazar programı ile hafızalara kazınan Süheyl Uydur ile kardeşi Behzat Uygur başarılı işlere imza atmıştı.

Süheyl Uygur, tiyatro ömrüne devam ediyor. Kardeşi Behzat Uydur ile sahne çalışmaları yapan Süheyl Uygur’un Instagram paylaşımlarına takipçilerinden hem beğeni hem de yorum yağıyor.

26 YILLIK EŞİNE HALA AŞIK OLAN SÜHEYL UYGUR BİTMEYEN AŞKI İLE ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Süheyl Uygur 1995 yılında dansci Burçin Orhun ile büyük bir aşk ile evlendi. Süheyl Uygur eşine olan aşkını her fırsatta dillendirmeyi ihmal etmiyor. Süheyl Uygur eşi Burçin Orhun ile evlilik yıl dönümlerinde sarmaş dolaş fotoğraflarını paylaşarak ’26 sene bitti. Süheyl Burçin’i çok seviyor.’ demişti.

SAVAŞA HAYIR DEDİ TÜM SALON İNLEDİ

Antalya Aspendos tiyatrosunda ‘Süt Kardeşler’ oyununun sahneleyen Behzat ve Süheyl Uygur ikilisi oyunun sonunda sahnede ‘Savaşa hayır’ diye slogan atınca tüm sahne inledi.
26 Şubat 2022’de kalabalık bir izleyici kitlesinin karşısına geçen Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler Ukrayna ile Rusya ortasındaki savaşa gönderme yaparak ‘Savaş’a hayır’ dedi.


Eşinizle son dilim hengamesi yaptıracak saray muhallebisi tarifi! Beyoğlu’ndaki muhallebilere taş çıkarıyor


Kına ve sirke karışımını topuklara sürün yararı görün! Tüm zehri olduğu üzere dışarı atıyor


Bu burçların başına talih kuşu konuyor! Terfiden aşka bakın bu burçları neler bekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.