Bu türlü Kampanya Görülmedi! Depoyu Yarı Fiyatına Fulleyeceksiniz: Akaryakıt ve Motorin Fiyatlarına Dev İndirim

Akaryakıt fiyatlarında yaşanan artış şoförleri kara kara düşündürmeye başladı. Ucuza akaryakıt ve motorin almak isteyen araç sahipleri yeni kampanyaları araştırmaya başladı. Bu kampanyalar ile daha ucuza akaryakıt alabiliyorlar. Vakıfbank tarafından yapılan son kampanya şoförlerin yüzünü güldürdü. Kampanyaya katılan herkese 60 TL akaryakıt indirimi veriliyor. Pekala Vakıfbank akaryakıt kampanyasına iştirak nasıl oluyor? İşte haberimizin ayrıntıları…

BU FIRSATI KAÇIRMAYIN! 31 AĞUSTOS’TA SON

Vakıfbank tarafından yapılan kampanyada VakıfBank Worldcard ile 1 ile 31 Ağustos 2022 tarihleri ortasında yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde 4 adet 350 TL ve üzeri alışverişe 60 TL Worldpuan armağan edilecek. Lakin kampanya yalnızca müşteri bazında olduğu ve ek kart ile yapılan alışverişlerin kampanyaya dahil olduğu söz edildi.

KAMPANYAYA İŞTİRAK NASIL OLACAK?

Yapılan kampanyaya birebir gün içerisinde tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişlerin yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil edebiliyorsunuz. Birebir vakitte kampanyaya yalnızca VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılmış oluyorsunuz.

KAMPANYANIN DETAYLARI

Yapılan kampanyaya ilgi büyük. Mevzuyla ilgili detaylı ayrıntı verildi. İşte kampanya hakkında detaylı bilgi:

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, sanal kartlar, nakit çekim ve yurt dışı süreçleri, mail order, e-ticaret, iade, iptal ve puan kullanımı süreçleri dahil değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Eylül 2022 tarihine kadar, ferdî ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 22 Eylül 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 23 Eylül 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Express Card sahipleri için kampanya iştirak bedeli 4.99 TL’dir.
VakıfBank kampanyayı dilediği vakit durdurma ve/veya kampanya şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.