Erdoğan Ankara’da: Sandıkları gümbür gümbür patlatmaya var mıyız

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:
Sevgili Ankaralılar, sizleri en kalbi duygularımla, muhabbetle selamlıyorum. İstiklalimizin ve istikbalimizin başkentinden selamlarımı gönderiyorum. Yüz binler geliyor. Sandığı yürüyor yüz binler. 14 Mayıs’ın müjdesini veriyor. Sandıkları gümbür gümbür patlatmaya var mıyız?

Bu yüz binler 14 Mayıs’ın müjdesini veriyor. Ankara’nın tüm ilçelerine, tüm mahallelerine sevgilerimi iletiyorum. Ankara’yı ancak bu şehrin mana sırrına erenler anlayabilir, kucaklayabilir. Rabbime bana Ankaralılar gibi dava arkadaşları verdiği için hamdediyorum.

MİLLETİM BUNLARI SİYASİ MEFTA YAPACAK

Şimdi gelirken bir bilbord gördüm Ankara daha iyi hizmete layık diyor. Dün baktım İzmir’e de onu yazmış. 4 Yıldır İstanbul’da İzmir’de Ankara’da ne yaptınız?

Eğer CHP’yi tanımak istiyorsanız 3 kelime yeter; çöp, çukur, çamur. İstanbul’u çöp dağlarından kuratdık. suzukluktan kurduk. Burda da yine Melih kardeşimin gayretiylr Ankara’yı susuzluktan kurtardık Bunlara hatırlatalım,Ankara’da başkentin havalimanını yapan kim, bunlar mı yaptı? Bütün şu Ankara:’daki metroları kim yaptı. Kardeşlerim bunlarda yalandan başka bir şey olamaz. Yalanın en önemli mimarı By by Kemal. 14 Mayıs’ta benim milletim bunları siyasi mefta yapacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir