Erdoğan: Seçim öncesi seçimi kazanacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş Vilayet Liderleri Toplantısı’nda kürsüye çıktı, gündeme ait değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan, “Bizi kendi içimizden yaralayacak kimseye müsaade vermeyiz” dedi. Erdoğan, “23 milyon üye amacı ile yolumuza devam edeceğiz. Bununla ne demek istediğimi anlıyorsunuz. Bu oy tıpkı vakitte üye üye üye. Seçim öncesi seçimi kazanacağız” sözlerini kullandı.

Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları:

“Seçim sürecinde her hafta bizim için hazine değerinde. Sahayı sıkı tutmalıyız. Üye sayısı 11 milyonu geçen partide elbette ferdi davranışlarıyla kahır çıkaranlar olabilir. Onları geri plana çabucak çekmeliyiz. AK Parti’yi temsil eden her kardeşimizin milletimizle tevazu ile bağlantı kurmalıdır. Telefonuna ulaşılamayan AK Parti yönetici olamaz. Beşerlerle gönülden gönüle muhabbet kurmayan kişi AK Parti’yi temsil edemez. Ülkesine, kentine ve partisine hizmet etmek için gece gündüz durmayan AK Parti’de olamaz.

‘SEÇİM ÖNCESİ SEÇİMİ KAZANACAĞIZ’

Milli iradenin muhafızı olan AK Parti’nin mukadderatıyla milletin bahtı etle tırnak üzere iç içe geçmiştir. Hiçbir şahsi menfaat hesabı, hiçbir kapris bu ilmi vizyonun önüne geçemez. Darbecilerin gücü yetmeyen bu partiye kendi içinden yaralayacak kimseye eyvallah etmeyiz. AK Parti teşkilatlarındaki her bir kardeşimin sorumluluğuna bu gözle bakmasını istiyorum. Kazanmak dışında ihtimali olmayan bir seçime daha hazırlanıyoruz. 23 milyon üye amacı ile yolumuza devam edeceğiz. Bununla ne demek istediğimi anlıyorsunuz. Bu oy tıpkı vakitte üye üye üye. Seçim öncesi seçimi kazanacağız. Bu bizim için sıkıntı bir şey değil.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.