Galaxy Z Fold 4 ile Z Fold 3’ün kırışıklık derecesini gösteren sızıntı paylaşıldı!

Katlanabilir akıllı telefon pazarı günden güne büyürken, bu alanda aslan payı tabi ki Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un. Bugüne kadar katlanabilir akıllı telefonlar için yaptıkları yadsınamayacak olan şirketin en önemli gündem maddelerinden biri de telefonların ekranlarındaki kırışıklık izinin çaresine bakmak.

Daha önce pek çok defa, Galaxy Z Fold 4 modelinde ekran kırışıklığı konusunda çok önemli adımların atılacağını dile getiren Samsung, henüz bu konuyla alakalı resmi bir açıklama yapmış değil. Bununla birlikte Samsung’a yakınlığıyla bilinen bir Twitter hesabı tarafından paylaşılan görüntü, Galaxy Z Fold 3 ile Galaxy Z Fold 4’ün ekran kırışıklıklarını yan yana görmemizi sağlıyor.

Galaxy Z Fold 4 ile Z Fold 3’ün kırışıklık derecesini gösteren sızıntı paylaşıldı!

Birinci görseldeki katlama izi Samsung Galaxy Z Fold 3’e aitken, ikinci görseldeki iz ise Galaxy Z Fold 4’e ait. Her ne kadar yeni katlanabilir akıllı telefon modelinde hala katlama izinin varlığı görünse de, aradaki farkın oldukça büyük olduğu ve çok bariz bir gelişimden bahsedebileceğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Samsung tarafından bugüne kadar yapılan açıklamalardan yeni modeller olan Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4’ten beklentilerin çok büyük olduğu anlaşılıyor. Hatta kimi kaynaklar Güney Koreli şirketin, yeni modellerin satış rakamlarının eski modellerin 2 katına çıkabileceğini umduğunu bile iletiyor. Bakalım Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 hem Samsung’un hem de kullanıcıların beklentilerini karşılayabilecek mi?

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.