Gelinliği nedeniyle eleştirilen Demet Özdemir’den imalı paylaşım: Yeterli bakın resme!

Geçtiğimiz ay aile ortasında düzenlenen merasimle nişanlanan Oğuzhan Koç- Demet Özdemir çifti İstanbul Sarıyer’de Six Senses Hotel’de dünya konutuna girdi. Ünlü oyuncu Demet Özdemir, düğünde giydiği gelinlik nedeniyle kendisine yöneltilen tenkitlere karşılık verdi.

Oyuncu Demet Özdemir, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Oğuzhan Koç’un evlilik teklifine “Evet!” cevabını vermişti. Geçtiğimiz ay aile ortasında düzenlenen merasimle nişanlanan çift, düğünden birkaç gün evvel bekarlığa veda partisi vermişti. Ünlü çift ayrıyeten yağmur nedeniyle düğünü 2 gün ertelemek zorunda kalmıştı.

ÜNLÜ İSİMLER AKIN ETMİŞTİ

2 gün ertelenen düğüne Murat Boz, Edis, Selin Ciğerci, Yılmaz Erdoğan, Selin Şekerci üzere pek çok ünlü isim katıldı. Çok konuşulan düğünde Demet Özdemir’in nikah şahitliğini Çilek Kokusu, No309 ve Erkenci Kuş dizilerinin imalcisi ve Gold Sinema’nın sahibi Faruk Turgut, Oğuzhan Koç’un şahitliğini ise Acun Ilıcalı yapmıştı.

Ünlü çift birinci danslarını Zeki Müren’in seslendirdiği ‘Aklımda Sen Fikrimde Sen’ müziği ile yaparken düğüne üç farklı gelin giyen Demet Özdemir damga vurmuştu. Pek çok toplumsal medya kullanıcısı ünlü oyuncunun giydiği gelinlikleri eleştirmişti.

ELEŞTİRİLER YAĞDI

Ünlü oyuncunun gelinlikleri “Halının altına serdiğim kaydırmaz örtüye benziyor lakin memnun olsunlar”, “Rahmetli babaannemin tel dolabı vardı gelinliğe bakınca o aklıma geldi niyeyse”, “Şey değil mi ya bu, halı kaydırmaz?” biçiminde yorumlar almıştı.

861 BİN TL’LİK DÜĞÜN HEDİYESİ

Düğüne çiftin ailelerinin yanı sıra sanat dünyasından birçok kıymetli isim katılmıştı. Oğuzhan Koç, eşine Türkiye’de tek olan Bvlgari serpenti gerdanlık armağan etmişti. Koç’un düğün ikramının ayrıntıları da çok geçmeden aşikâr omuştu. Ünlü müzikçinin eşine düğün ikramı olarak aldığı gerdanlığın 47 bin 500 euro (yaklaşık 861 bin TL) kıymetinde olduğu ortaya çıkmıştı.

Demet Özdemir, yılın düğününün akabinde 15.5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabının kıssalar kısmından yeni kareler paylaştı.

“İYİ BAKIN RESME…”

Arkadaşlarının ortasında çekilen fotoğrafına yazdığı notla tercih ettiği gelinlik ve eşi Oğuzhan Koç’un ayakkabıları hakkında yapılan tenkitlere göndermede bulunan hoş oyuncu, şu tabirleri kullandı:

“Her şey eleştirilir, her şey kötülenir maalesef. Fakat gerçek, anlar! Ne tenkit, ne kötüleme o anları gölgeleyebilir! An biriktirin, an. Yeterli bakın resme, ne çok an, ne çok sevgi var!”

“YARIN LİNÇ VAR”

Sonrasında ise Oğuzhan Koç ile dans ettiği bir pozuna yer veren Demet Özdemir, “Yarın linç var derken ben” bildirisini yazdı.

Günlerdir düğün haberleri ile magazin gündeminden düşmeyen ünlü ismin paylaşımları, kısa müddette toplumsal medyada büyük ilgi gördü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.