Hadise eşine boşanma davası açtı! 4 aylık fırtınalı evlilik bitiyor… İşte son tezler…

HADİSE BOŞANMA DAVASI AÇTI

Ünlü müzikçi Hadise 2022 yılının mayıs ayında Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturdu. 4 aydır evli olan Hadise hakkında son bir aydır ise boşanıyor, ayrılıyor cinsinden tezler gündemdeydi. Gerek Mehmet Dinçerler gerekse Hadise bu argümanları yalanlıyordu. Lakin Mehmet Dinçerler ve Hadise çiftinin ortasına kara kedi girdi.

2. Sayfa programının özel haberine nazaran; Hadise 4 aylık evliliğini sonlandırmak için harekete geçerek boşanma davası açtı.

MEHMET DİNÇERLER VE HADİSE BİR YILDIR BİRLİKTEYDİ

Şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler bir yıllık birlikteliklerini mayıs ayında resmiyete döktü. Hadise Çırağan Sarayı’nda aile ortasında gerçekleşen merasimle Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturmuştu. Hadise ve Mehmet Dinçerler evliliklerinde külfetli günler yaşıyordu ve çift, sonunda alyanslarını çıkardılar.

HADİSE BEBEK İSTEMEDİ MEHMET DİNÇERLER RESTİ ÇEKTİ

Sosyal medyada yer alan argümanlara nazaran: Mehmet Dinçerler eşi Hadise’den bebek istedi fakat Hadise eşinin bebek istediğini geri çevirdi. Yaşanan bu uyuşmazlık sonrasında Hadise ve Mehmet Dinçerler’in ortası açıldı. Ve sonunda bugünlere gelindi.

HADİSE BEBEK SAVLARINA KARŞILIK VERDİ

Çıkan dedikodulardan sonra müzikçi Hadise bahis hakkında açıklama yapmak zorunda kaldı. Toplumsal medya hesabından açıklama yapan Hadise “Bu kadar özel bir mevzuda açıklama yapmak zorunda kalmış olmaktan son derece rahatsız hissetmekle birlikte;

Israrla yapılan palavra hamilelik haberleri ile ilgili maalesef açıklama yapmak zorunda hissediyorum.

Hamile değilim ve bunun için bir tedavi de görmüyorum. Bilginize… Hadise” tabirlerini kullandı.

MEHMET DİNÇERLER’DEN DON LASTİĞİ YANITI

Hadise ve eşi Mehmet Dinçerler’in ortasının bebek nedeni ile açıldığı haberlerinden sonra da Mehmet Dinçerler Twitter hesabında “Bazı insanların, insanlığa bir don lastiği kadar yararı yok..” notunu paylaştı.

En son Hadise bir programında müzik söylerken ağladı. Bu ağlama ise tüm tezlerin üzerine tuz biber ekti. Ve nihayet “Ateş olmayan yerden duman çıkmaz denirmiş”, Hadise’de eşi Mehmet Dinçerlere boşanma davası açtı.

HADİSE BOŞANMA DAVASI AÇTI

2. Sayfa’nın özel haberine nazaran; Hadise evliliğini sonlandırmak için mahkemeye gitti ve eşi Mehmet Dinçerler’e boşanma davası açtı.


Zeki misin yoksa yaratıcı mısın? Toplumsal medyada viral olan kişilik testi: Hangi yüz daha keyifli?


Neden sevgilin yok? Fotoğrafta birinci gördüğünü söyle sorunun ne olduğunu öğren…


Bir elmanın iki yarısı olan burçlar hangileridir? Bu burçlar ahengiyle herkesi kıskandırıyor


Sihirli Annem’in Tuğçe’si 6 ayda tam 41 kilo verdi! İşte damla damla eriten usul…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.