HUAWEI WATCH FIT 2 – Öne Çıkan Özellikler

HUAWEI’nin teknoloji ve modayı bir araya getirdiği akıllı saatlerinden biri olan Watch Fit 2, HUAWEI Online Mağaza’da ön siparişe açıldı. Peki yeni akıllı saat neler sunuyor?

Active Edition, Classic Edition ve Elegant Edition olmak üzere üç ayrı seçenekle piyasaya sürülen HUAWEI Watch Fit 2 serisi akıllı saatler, ekosisteme dahil olarak hayatı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Önceki nesle göre boyut avantajı ve yeni özelliklerle gelen akıllı saat, artık sağlık ve spor takibinde de daha yetenekli.

Bahsettiğimiz gibi, HUAWEI Watch Fit 2 ile birlikte önceki nesle göre bir büyüme var. Önceki nesilde 1.64 inç boyutunda bir AMOLED ekran kullanılırken, yeni nesil akıllı saatte 1.74 inç AMOLED panel kullanılıyor. Ayrıca ekran boyutu büyürken çözünürlük de artarak 456 x 280 seviyesinden 480 x 336 seviyesine getirilmiş.

HUAWEI Watch Fit 2 serisi, artık önceki nesle göre üzerinde daha fazla donanım ve özellik bulunduruyor. Bunlardan bazıları kısaca hoparlör, mikrofon, arama yanıtlama yeteneği ve GPS. Sağlık özellikleri noktasında da yenilikler sunan akıllı saatin, önceki nesle göre artıları arasında Nefes Egzersizi, Sağlıklı Yaşam Yönetimi ve Adet Döngüsü Takibi gibi özellikler mevcut. Kişisel Antrenör modlarının sayısı artırılırken, artık daha sağlıklı bir spor deneyimi için ısınma rehberi de sunuluyor.

HUAWEI Watch Fit 2, akıllı yaşamın yanı sıra, egzersiz yönetimini ve sağlık izlemeyi kolaylaştırmak için HUAWEI Sağlık uygulaması da dahil olmak üzere yeni özellikler de sunuyor.

HUAWEI Sağlık uygulaması, sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik etmenin bir dizi başka yoluna da sahip. Kullanıcılar, günlük adımlar, su içme, egzersizler ve daha fazlasını içeren benzersiz bir sağlıklı yaşam planı oluşturmak için, onlara her gün hatırlattığı, kullanıcıların sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürme konusunda kendilerini iyi hissetmelerini sağlamak için olumlu geri bildirimler sunan Sağlıklı Yaşam Yönetimini kullanabilir. Kullanıcıların gün boyunca aktif kalmayı hatırlamalarına yardımcı olmak için sesli ve animasyonlu bir hareket hatırlatıcısı bile var.

Akıllı saat ayrıca, kullanıcıların nabzını ve kan oksijen doygunluğunu (SpO2) doğru bir şekilde ölçen HUAWEI’nin yükseltilmiş HUAWEI TruSeen 5.0 kalp atış hızı izleme teknolojisi ile bir dizi sağlık verilerini de izler. Akıllı saat, her gece uykusunun farklı aşamalarını analiz edebilir ve bir dizi farklı uyku problemini tanımlayabilir ve çözümler sunabilir.

Diğer sağlık özellikleri arasında, her zaman hazırlıklı kalabilmeleri için kullanıcının kalp atış hızını, cilt sıcaklığını ve solunum hızını değerlendiren ve adet dönemini doğru bir şekilde tahmin eden v e önceden hatırlatan adet döngüsü yönetimi yer alır. HUAWEI WATCH FIT 2 ayrıca stresi yönetmeye yardımcı olur ve kullanıcılara bunalmaya başladıklarında yavaşlamalarını ve nefes almalarını hatırlatır.

Kolumuzda gün boyunca duran bir saatin ağırlığı da oldukça önemli. Ekran boyutu ve doğal olarak kasa boyutu artan bir akıllı saatin ağırlığının artması beklenir. Ancak HUAWEI, yeni HUAWEI Watch Fit 2 serisinde bu durumu aşarak, HUAWEI Watch Fit’ten 1 gram daha hafif bir akıllı saat (baz model / Active Edition) ortaya koymuş.

Son olarak akıllı saatin yine 5 ATM’ye kadar su geçirmezlik garantisi sunduğunu ve 10 günlük pil ömrü vadettiğini belirtelim.

– HUAWEI Watch Fit 2
– EKRAN​1.74 İnç
– EKRAN TÜRÜ​AMOLED
– ÇÖZÜNÜRLÜK​480 x 336
– BATARYA ÖMRÜ​10 Günlük Pil Ömrü
– SU GEÇİRMEZLİK​5 ATM
– HOPARLÖR​✔
– MİKROFON​✔
– ARAMA YANITLAMA​✔
– GPS​✔
– SPO2 ÖLÇÜMÜ​✔
– SAĞLIK TAKİBİ​Kalp Atış Hızı İzleme, Stres Takibi, Uyku Takibi, Nefes Egzersizi, Sağlıklı Yaşam Yönetimi, Adet Döngüsü Takibi
– KİŞİSEL ANTRENÖR​97 antrenman modu, Özel fitness animasyonları ve sesli rehberli ısınma, + 10 çalışma modu ve dahili GPS
– BOYUTLAR​33.5 x 46 x 10.8 mm
– AĞIRLIK​26 g (Kayışsız)
– BAĞLANTI​2.4 GHz, BT5.2 ve BR + BLE’yi destekler
– KUTU İÇERİĞİ​Saat x 1
– Şarj Beşiği (şarj kablosu dahil) x 1
Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu ve Güvenlik Bilgileri ve Garanti Kartı x 1

HUAWEI FIT 2 Siyah ve Pembe Altın versiyonları 2.299 TL, beyaz deri kayışlı versiyon 2.699 TL ve gümüş metal kayışlı versiyon 2.999 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön satışa sunuluyor. 17 Haziran itibariyle teslimatına başlanacak ürünlerde aynı zamanda sepette 300 TL indirim uygulanıyor. Tüketiciler ayrıca vade farksız 4 taksit imkanından da yararlanabiliyorlar.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.