Juan Valdez, 10’uncu şubesini Kadıköy Sahrayıcedit’te açtı

Juan Valdez Türkiye, 10’uncu şubesini Kadıköy Sahrayıcedit’te açtı.

Markadan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’de hızla büyüyen Juan Valdez, Kolombiya’nın kahve kültürünü ülkemizde yaymaya ve her yudumda lezzetli kahveyi misafirlerine sunmaya devam ediyor.

Juan Valdez, “Yüzde 100 Premium Colombian Coffee” mottosuyla en iyi kahve, en iyi barista, en iyi mağazayı kahveseverler için bir araya getiriyor.

Juan Valdez Türkiye, 10’uncu şubesini Kadıköy Sahrayıcedit’te açarak büyüme hızındaki istikrarı ortaya koydu.

Juan Valdez yüzde 100 Arabica çekirdekleri, sürdürülebilir marka stratejisi, organik seçenekleri ve premium ürünleriyle kısa sürede kahve severlerin ilgi odağı oldu.

Türkiye’deki ilk şubesinin kapılarını 2022 yılının mart ayında Harbiye’de açan Juan Valdez; Beylikdüzü First Avenue, Tuzla Viaport, Ankara ATG, Beşiktaş Akaretler, Tarabya, Bakırköy İncirli, Beykoz Acar Blu, Bursa FSM şubelerinin ardından, Sahrayıcedit ile 10’uncu şubesini Kadıköy’de açtı.

Honest Holding, Juan Valdez Türkiye’yi bünyesinde barındırıyor.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci, Juan Valdez’in ilk günden bu yana Türkiye’de yoğun ilgi gördüğünü, zaman içinde gelen talepler ve artan beklentiler doğrultusunda İstanbul, Ankara ve Bursa’daki şubeleriyle sınırlı kalmayacaklarını belirtti.

Deveci, en iyi kahveyi en iyi hizmet çerçevesinde vadeden Juan Valdez’i tüm şehirlerde var etmeyi planladıklarını hatırlatırken; markanın her geçen gün hem istihdam sağlama noktasında hem de Latin Amerika ile ekonomik ilişkilerin güçlendirilmesi hususunda büyük bir önem taşıdığını ifade etti.

Latin Amerika ile yakın ilişkiler içinde olduklarını ve turizm sektöründe öncü haline geldiklerini kaydeden Deveci, Honest Holding bünyesinde yer alan Kolombiya menşeli Juan Valdez, Belçika menşeli Le Pain Quotidien ve yeni yatırımları olan dünyaca ünlü Brezilyalı steakhouse markası Fogo de Chao ile en iyi hizmet, en iyi ürün, en iyi performansı misafirlerine sunmayı ilke edindiklerini vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir