Kenan İmirzalıoğlu’ndan Milyoner açıklaması! ‘Huzursuz etmek istemem ama…’


Önceki gün Etiler’de kameralara yansıyan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, sunuculuğunu üstlendiği fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Türk televizyonlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı ‘Kim Milyoner Olmak İster’in sunuculuğunu üstlenen ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Hem meslek hayatındaki başarısı hem de özel yaşantısıyla sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu muhabirlerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. 

İkinci kez baba olmanın mutluluğu gözlerine yansıyan ünlü oyuncu kızları Lalin ve Leyla için “Lalin beklediğimizden iyi, ablalık yapıyor. Leyla da çok iyi, sağlığı yerinde büyüyor. Leyla bayağı İç Anadolu kızı oldu. Birazdan Bozdağ’a dönecekmiş gibi ağlıyor. Nejat Ertaş türkü söyleyecekmiş gibi ağlıyor. Hakikaten tam bir İç Anadolu kızı gibi. Lalin daha Karadeniz kızı gibi duruyor” şeklinde konuştu.

“ABİ SEN HEPSİNİ NASIL BİLİYORSUN DİYORLAR”

Keyifli halleriyle dikkat çeken ünlü oyuncuya sunuculuğunu yaptığı “Kim Milyoner Olmak İster” sorulunca ise şöyle konuştu:

“Her şey iyi gidiyor, çok şükür. Seyirciler çok seviyor, çocuklar çok seviyor, ondan dolayı çok mutlu oluyorum. Gelip bana şey diyorlar, ‘Abi sen hepsini nasıl biliyorsun? Bilmiyorum diyorum, yok Kenan abi biliyorsun falan diyorlar.’ Çocukların o hali çok hoşuma gidiyor gerçekten. Bir aile programı olması anne, baba, dedeler ve çocuklar falan bir araya gelip izlenen bir program olması, bilgi ve kültür yarışması olması beni için kıymetli. O yüzden ben de sunmak istemiştim. Keyifle devam ediyor, üç yıl oldu”

“BAZI CEVAPLAR BENİ ÇOK ŞAŞIRTIYOR”

“Yarışmada en çok şaşırdığınız ne oldu?” sorusunu da yanıtsız bırakmayan İmirzalıoğlu “Verilen bazı cevaplar beni gerçekten çok şaşırtıyor. Sizin de bildiğiniz üzere. Yarışmacılarımızı tekrardan huzursuz etmek istemem ama gerçekten bazen hani söylemeyeceğim” diye sözlerini tamamladı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Acun Ilıcalı hastaneden taburcu oldu! İlk açıklamayı yaptı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.