Sadakatsiz son bölüm izle! Kanal D Sadakatsiz 59. bölüm full HD izle! Sadakatsiz 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, yeni bölümde neler olacak?

Sadakatsiz son bölüm izle linki araştırılıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her akşam büyük beğeni toplayan Sadakatsiz dizisi 59. bölümü yayınlandı. Kanal D Sadakatsiz 59. bölüm izleyemeyenler Sadakatsiz son bölüm izle! Kanal D Sadakatsiz 59. bölüm izle! Sadakatsiz son bölüm full HD izle! araştırmaları yapmaya başladı. Peki, Sadakatsiz Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak haberimizde…

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Volkan’ın yaralanması ile Asya, Ali’nin babasını kaybetme ihtimaliyle sarsılır. Sürpriz bir haber alan Nil ve Selçuk yeni bir yol ayrımına gelir. En zor zamanında yanında bir kez daha Onur’u bulan Derin, ummadığı bir anın içine çekilir.

Hata üstüne hata yapan Derin yolun sonuna geldiğini hissederken, Gönül Volkan sorununu kökünden çözmeye kararlıdır.

SADAKATSİZ SON BÖLÜM İZLE!

Sadakatsiz son bölüm izlemek için SADAKATSİZ SON BÖLÜM İZLE

SADAKATSİZ 59. BÖLÜM İZLE

Sadakatsiz 59. bölüm izlemek için SADAKATSİZ 59. BÖLÜM İZLE

SADAKATSİZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

1. Sezon (2020-2021)

Doktor Asya (Cansu Dere), kocası Volkan (Caner Cindoruk) ve oğulları Ali (Alp Akar) ile Tekirdağ’da huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektedir. Bu durum, kocasının iki yıldır Derin adlı genç bir kadınla (Melis Sezen) ilişkisi olduğunu öğrenince değişir. Asya evliliğini kurtarmak ya da sadakatsiz kocasından intikam almak arasında tercih yapmalıdır.

2. Sezon (2021-2022)

Derin’le yaptığı kazadan kurtulan Asya, Tekirdağ’daki hayatını geride bırakıp İstanbul’a gitmiştir. Oğlu Ali ile yeni bir hayat kurmaya çalışan Asya, Tekirdağ’a Bahar’ın düğününe giderken kaza yaptığı Aras’la (Berkay Ateş) kesişir.

SADAKAT DİZİSİ OYUNCULARI

Ana karakterler

  • Asya Yılmaz (Cansu Dere) (1-): Doktordur. Ali’nin annesi, Volkan’ın eski eşidir.
  • Volkan Arslan (Caner Cindoruk) (1-): Mimardır. Asya’nın eski eşi, Ali ve Zeynep’in babası. Derin ile evlidir.
  • Derin Güçlü Arslan (Melis Sezen) (1-): Haluk ile Gönül’ün kızı, Volkan’ın eşi ve Zeynep’in annesidir. Asya’dan nefret etmektedir.
  • Aras Ateşoğlu (Berkay Ateş) (32-): Asya’nın kaza yaptığı adam. Asya’dan hoşlanmaktadır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.