Sıfır kutusunda kablosuz kulaküstü kulaklığın fiyatı 115 TL’ye düştü!

Söz konusu teknoloji olduğunda önemli bir eşiğin hemen önünde olduğumuzu söyleyebiliriz. Kısa süre içerisinde hayal bile edemeyeceğimiz teknolojilere kavuştuk. Nitekim bunlardan bir tanesi de kablosuz kulaklıklar diyebiliriz.

Özellikle son dönemlerde kablosuz kulaklıklara olan ilgi büyük oranda artmış durumda. Hatta öyle ki artık kablolu kulaklık kullanan kalmadı diyebiliriz. Üstelik bu trend kablosuz kulaklıkların ucuzlamasının da önünü açmış oldu.

Çok değil bir iki sene öncesine kadar kablosuz bir kulaküstü kulaklık için takribi olarak 1000 TL ve üzeri fiyatları gözden çıkarmanız gerekiyordu. Lakin geldiğimiz noktada 200 TL’nin altına bile kablosuz kulaküstü kulaklık satın almanız mümkün.

Sıfır kutusunda kablosuz kulaküstü kulaklığın fiyatı 115 TL’ye düştü!

Elbette doğru zamanda doğru e-ticaret kanalına bakarsanız, normalde çok daha pahalı olan bir ürünü, çok daha ucuza satın alabilirsiniz.

Sizlere önereceğimiz ürün de birkaç ay öncesine kadar 500 TL’nin üzerinde fiyatlardan satılıyordu. Lakin şimdilerde fiyatı 115 TL’ye kadar düşmüş durumda.

Ürün ergonomik olarak son derece rahat. Kulaklık kısımlarındaki süngerler özel bir malzemeden üretilmiş. Bu sayede hem terleme yapmıyor, hem de belli bir süre sonra kulağınızı acıtmıyor. Böyle bir ürün için 115 TL‘nin oldukça komik bir meblağ olduğunu söyleyebiliriz.

Dilerseniz bahse konu ürünün indirimli satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.