THY, Avrupa Ligi Dörtlü Finali’ne yenilikler getiriyor

Türk Hava Yolları (THY), 19-21 Mayıs’ta Sırbistan’ın başşehri Belgrad’da düzenlenecek THY Avrupa Ligi Dörtlü Final tertibinde, basketbolcuların maçlar sırasında blok ve smaç anında havada kalış müddetlerini hesaplayarak canlı yayında paylaşacak.

Avrupa Ligi’nden yapılan yazılı açıklamada, “Belgrad’daki 2022 THY Avrupa Ligi Dörtlü Final, Türk Hava Yolları sayesinde taraftarlara sunulan yeni teknolojik inovasyon düzeyleri ile daha evvel hiç olmadığı üzere olacak” vurgusu yapıldı.

Açıklamada, “Basketbolcular smaçlar yahut bloklar için yükseldiğinde, taraftarlar her birinin havada ne kadar kaldığını öğrenebilecek. Türk Hava Yolları sayesinde bu hesaplamalar maç esnasında yapılıp paylaşılacak ve taraftarlar canlı yayınlarda bu hesapların keyfini çıkarabilecek” tabirleri yer aldı.

Ayrıyeten, Türk Hava Yolları’nın Miles and Smiles programına katılan taraftarlar, metaverse hesaplarını bağlayabilir ve metaverse’deki muvaffakiyetler aracılığıyla mil toplayabilirler.

THY Avrupa Ligi’nde üst üste 3. defa Dörtlü Final’e kalan Anadolu Efes, Avrupa’da başarılı bir dönem geçiren takımlar ortasında yer alıyor. Kulüpler bazında Avrupa’nın en değerli kupasının son sahibi olan lacivert-beyazlılar, İtalyan grubu AX Armani Exchange Olimpia Milano’yu play-off’ta 3-1’le geçerek Sırbistan’ın başşehri Belgrad’da 19-21 Mayıs’ta düzenlenecek Dörtlü Final’de olmaya hak kazandı. Anadolu Efes, Sırbistan’da kupayı üst üste 2. sefer kazandırıp Türkiye’ye bu kulvarda 3. zaferini yaşatmayı hedefliyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.