500 Bin TL’lik Cinsiyet Geçiş Operasyonundan Sonra Fenomen Beren Güney’in Son Hali Gündem Oldu

Sosyal medyanın fenomen isimlerinden Beren Güney, cinsiyet değişikliği için yaklaşık 30 cerrahi operasyon geçirdi ve bu süreçte tam 500 bin TL harcadı. Güney, dikkat çekici pozlarıyla adından sıkça söz ettirirken, dolgularından kurtulmayı da başardı. Saç renginde yaptığı değişiklikle yeni bir görünüme kavuşan Beren Güney, takipçilerinden ‘Prenses gibisin’ şeklinde övgüler aldı. Bu radikal değişim, Beren Güney’in hayatının yeni bir sayfasını açtı ve sosyal medyada daha da popüler hale geldi.

Beren Güney, basketbolcu Kerem Tunçeri’nin kendisine gönderdiği mesajları ifşa etmesiyle gündeme gelmişti.

Cinsiyet değiştirme sürecinde toplamda 500 bin TL harcadığını belirten Güney, çekici pozlarıyla da dikkatleri üzerine çekti.

Güney, cinsiyet değişim sürecinin yanı sıra sesini değiştirmek, silikon meme implantı eklemek, burun ve elmacık kemiği estetiği gibi bir dizi operasyon geçirdi.

Ayrıca saç rengini de yenileyen fenomen, daha önce yaptırdığı estetik operasyonları düzeltme yoluna gitti.

Ünlü fenomen Beren Güney, son haliyle adeta modellere kafa tutuyor.

Doğal görünümü ve çarpıcı fiziği ile göz dolduran fenomen, son paylaşımlarıyla beğeni topladı.

Birkaç ay önce yüzündeki dolguları erittiğini ve abartılı estetik operasyonları geri çevirdiğini belirten Güney, kıvrımlı tarzını da geride bıraktı.

Cinsiyet değişikliği geçiren fenomenin bu yeni hali, takipçilerinden “Prenses gibisin”, “Serenay Sarıkaya’ya benzedin”, “Bu durumun çok iyi”, “Dolgularını eritme ve stil değişikliği kararın harika olmuş” şeklinde yorumlar aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx