Karl Lagerfeld: Eşofman altı yenilginin işaretidir

Zengin bir ailede doğan ve özünde aristokrat olan tasarımcı, sıradanlık ve sınırlamalar dışında her şeyin üstesinden gelebilir.

Miuccia Prada, Karl Lagerfeld’in güçlü bir yaratıcı gücün vücut bulmuş hali olduğunu söylerken, John Galliano onu bir dahi olarak nitelendiriyor. Dianne von Furstenberg onu “şüphesiz ki zamanımızın en akıllı tasarımcısı” olarak adlandırırken Marc Jacobs, Lagerfeld ile her konuştuğunda heyecandan titrediğini itiraf ediyor.

Lagerfeld’in etkileyiciliği onu bir markadan çok daha fazlası haline getiriyor; zamansız modayla eşanlamlı hale geliyor.

1. Asla “ucuz” kelimesini kullanmayın. Bugün herkes ucuz kıyafetlerle de harika görünebilir . Bir tişört ve kot pantolonla dazarif olabilirsiniz , bu tamamen size bağlı.

2. Küçük siyah bir elbiseyle ne çok şık ne de çok mütevazı görünebilirsiniz.

3. Rus güzel bir kadının yanında çirkin bir adam görebilirsiniz. Ancak istisnalar da var: Naomi Campbell’in eski erkek arkadaşı.

4. Kişilik, karşılaştırmanın bittiği yerde başlar

5. Disiplinli delilik fikrini seviyorum.

6. Dövmelerin berbat olduğunu düşünüyorum . Ömür boyu Gucci elbisesi giymek gibi bir şey bu.

7. Ben çok ayakları yere basan bir insanım ama bu Dünya’dan değilim.

8. Kibir hayattaki en sağlıklı şeydir.

9. Bana göre Venedik Karnavalı tüm yıl sürüyor.

10. Önemsediğim tek fikir benimkidir.

11. Eski güzel günlerden nefret ediyorum. Önemli olan bugünün güzel bir gün olması.

12. Şişman yaşlı kadınlar, televizyonun önünde bir paket cipsle kanepede uzanıp modellerin ne kadar iğrenç derecede zayıf olduğundan bahsetmek inandırıcı gelmiyor.

13. Seni mutlu eden şeyi yap. Parayı ya da başarının diğer süslerini unutun . Bir taşra mağazasında çalışmaktan memnunsanız, çalışın. Hayatın sizin olduğunu ve sadece bir tane olduğunu unutmayın.

14. Genellikle gelinlere benim markamdan gelinlik almalarını tavsiye etmem. Kendileri için bir tane yarattığım herkes artık boşanmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx