Gelecek Partisi’nde il ve ilçe yöneticileri olmak üzere 1025 üye istifa edip, AK Parti’ye geçti. Gelecek Partisi Kırşehir İl Başkanı Uğur Şener, “AK Parti ailesine katıldığımız için mutluyuz. İl Başkanımız Seher Ünsal ve Milletvekilimiz Necmettin Erkan, ne zaman arasak ulaşsak, arkadaşlarımızın tüm taleplerinde yardımcı oldular. Bizlere değer verildiğini gördük. Bunun üzerine il ve ilçelerimizdeki partililerimizle birlikte AKP’ye katılma kararı aldık. Allah utandırmasın, Rabbi’m yar ve yardımcımız olsun” dedi.
Related Posts
Yozgat’ta camilerde yağmur duası yoğunluğu
Yozgat’ta yağışların istenilen seviyede olmamasından dolayı merkeze bağlı Musabeyli köyünde yağmur duası yapıldı.
Önemli olan sistem: ‘CHP’de öncelik makam değil demokratikleşme, kuvvetler ayrılığı ve hukuk devleti’
Parti kurmayları Özel’in makam derdi olmadığını belirterek “Kiminle başarılı olacaksak, kim Türkiye ittifakını devam ettirebilecekse, araştırmalarda öne çıkacaksa o adayla çıkılmalı” yorumunu yaptı.
ABD Dışişleri Bakanı Blinken: Mısır ile Gazze arasındaki Refah Sınır Kapısı tekrar açılacak
ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Mısır ile Gazze arasındaki Refah Sınır Kapısı’nın tekrar açılacağını duyurdu. Blinken, Mısır’a düzenlediği ziyareti sonlandırırken basına açıklamalarda bulundu. Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi’yle çok …